Založit webové stránky nebo eShop

Výsledky OV

Vítejte na stránce cschbrno.websnadno.cz v sekci Výsledky OV

 

Výsledky soutěží při OV v Ivančicích 14-15.10.2017

Pořadí

Králíci ZO

Body

Drůbež ZO

Body

Holubi ZO

Body

1.

Kuřim

955,0

Radostice

1152

Unkovice-Žabčice

951

2.

Mor.Bránice

953,0

Říčany

1127

Brno I

950

3.

Říčany

949,0

Ostopovice

1123

Ořechov

948

4.

Ivančice

948,0

Mor.Bránice

1120

Rajhrad

948

5.

Podolí

946,5

Ořechov

 

Kuřim

943

6.

Tišnov

945,0

Tišnov

1037

Tišnov

942

7.

Unkovice-Žabčice

945,0

Blučina

1027

Říčany

941

8.

Blučina

943,5

Ivančice

931

Ivančice

940

9.

Ořechov

942,5

 

 

Blučina

936

10.

Radostice

939,5

 

 

Mor.Bránice

934

11.

Ostopovice

937,5

 

 

Ostopovice

751

 

 

 

 

 

 

 

 

UDĚLENÉ POHÁRY OOKK BRNO


 


 

  1. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ MALÁ DAGMAR Ing. 380,5 b.

  2. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ JAROŠ KAREL 380,5 b.

  3. ČINČILA VELKÁ KOLÁČEK ZDENĚK Ing. 380,5 b.

  4. PERLOVÝ KUCHAŘÍK FRANTIŠEK 380,0 b.

  5. STŘÍBŘITÝ ČERNÝ ROUSEK VLADIMÍR 379,5 b. 

​     UDĚLENÉ POHÁRY


 

DRŮBEŽ VELKÁ: NH VALEŠ ROSTISLAV

DRŮBEŽ MALÁ: zWb VALEŠ ROSTISLAV

VODNÍ: Zk čárkovaná UHER MILAN

OSTATNÍ: KŘEPELKA JAPONSKÁ NOSNÁ UHROVÁ NELA 

UDĚLENÉ POHÁRY Holubi


 

1.místo: Ludvík Jiří      - Brněnský voláč modrý bělouš-382b

2 místo: Jaroš Karel    - MP žlutý                                  -382b

3.místo: Ludvík Jiří      -Brněnský voláč bílý                 - 380b

 

 

 

POHÁR P-24 NEJLEPŠÍ MLADÝ CHOVATEL


 

BRNĚNSKÝ VOLÁČ BÍLÝ 96b.

 

MATUŠKA DANIEL

 

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2017-kralici.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2017-holubi.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/pohar_p.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/udelene_pohary_ookk_brno-kralici.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/udelene_pohary-drubez-ov.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/ccdrubez-ov.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/ccholubi-ov.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/cckralici-ov.docx

Výsledky soutěží při OV v Ořechově.

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ K,D,H OBLASTI BRNO 2016

 

1.   MOR.BRÁNICE            3013,0 b.

2.   OŘECHOV                    3005,5 b.

3.   TIŠNOV                         2907,5 b.

4.    IVANČICE                     2824,0 b.

5.   OSTOPOVICE                2822,0 b.

6.   ŘÍČANY                          2816,0 b.

7.   BLUČINA                       2761,0 b.

8.   RADOSTICE                   2723,5 b.

 

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2016-drubez.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2016-holubi.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2016-kralici.docx

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Mor.Bránice

956,5

Ořechov

1124,5

Brno 1

948

2.

Ivančice

951,0

Mor.Bránice

1117,5

Unkovice-Žabčice

947

3.

Kuřim

950,5

Tišnov

1028,0

Tišnov

945

4.

Říčany

949,5

Ostopovice

940,5

Ořechov

945

5.

Podolí

946,5

Říčany

936,5

Rajhrad

944

6.

Ostopovice

944,5

Ivančice

931,0

Blučina

943

7.

Blučina

943,0

Blučina

875,0

Radostice

943

8.

Unkovice-Žabčice

942,5

 Radostice

841,5 

Ivančice

942

9.

Ořechov

936,0

 

 

Mor.Bránice 

939 

10.

Tišnov

934,5

 

 

 Jiříkovice

938 

11.

 

 

 

 

 Ostopovice

937 

12.

 

 

 

 

 Kuřim

937 

 13.

 

 

 

 

  Říčany

930 

 

 


Oblastní výstava Žabčice 2015

 

 Soutěž organizací -králíci , drůbež + holubi:

1. Radostice                   3049,5b

2. Ořechov                      3018,0

3. Moravské Bránice      3014,5

4. Jehnice                        3011,5

5. Blučina                        2811,0

 

 

Oblastní výstava Unkovice-Žabčice 10-11.10.2015

 

 

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Brno 1

949,5

Radostice

1153

Unkovice-Žabčice

953

2.

Moravské Bránice

948,0

Ořechov

1142,5

Radostice

952

3.

Radostice

944,5

Jehnice

1127

Rajhrad

948

4.

Jehnice

942,5

Ostopovice

1120,5

Moravské Bránice

947

5.

Podolí

940,5

Moravské Bránice

1119,5

Brno 1

943

6.

Ostopovice

939,5

Moutnice

1027

Jehnice

942

7.

Ořechov

936,5

Blučina

938

Ořechov

939

8.

Unkovice-Žabčice

934,5

 

 

Blučina

939

9.

Blučina

934,0

 

 

 

 

10.

Moutnice

927,0

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poháry na králíky udělené OOKK

1. Jaroš Karel Nb 383,5

2.Jaroš Karel Nb 380,0

3.Dobrovolný Michal Nb 379,0

4.Dobrovolný Michal Nb 379,0

5.Buček Pavel Nb 379,0

 

Soutěž kolekcí holubů

 

1. Brněnský voláč Ludvik Jiří 382,0

2. Moravský pštros Kelbl Jan 382,0

3.Moravský pštros Jaroš Karel 380.0

4.Rys Römer Josef 379,0

5. Moravský pštros Spáčil Stanislav 379,0

 

Poháry u drůbeže:

 

Drůbež velká: NHm Uhrová Nela MCH 98,5

Drůbež malá: zWčbs Sec Jiří ml 98,0

Drůbež vodní: zKb Uher Milan 97,0

Ostatní: Křepelka Uhrová Nela 98,5

 

 

 

Oblastní výstava Radostice 11-12.10.2014

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Říčany

957,0

Radostice

1147,5

Unkovice-Žabčice

954,0

2.

Moravské Bránice

953,0

Říčany

1137,0

Brno I

948,0

3.

Ivančice

950,0

Ořechov

1131,0

Ořechov

946,0

4.

Unkovice-Žabčice

949,0

Židenice

1128,5

Radostice

945,0

5.

Jehnice

948,5

Blučina

1125,0

Rajhrad

944,0

6.

Podolí

948,0

Ostopovice

945,0

Říčany

942,0

7.

Radostice

947,0

Moravské Bránice

940,5

Blučina

940,0

8.

Ostopovice

942,0

Unkovice-Žabčice

836,5

Ostopovice

939,0

9.

Blučina

942,0

Ivančice

744,5

Moravské Bránice

938,0

10.

Rajhradice

941,0

 

 

Tišnov

935,0

11.

Brno I

760,0

 

 

Ivančice

934,0

12.

 

 

 

 

Kuřim

933,0

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 18.11.2017 20:36:46