Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledky OV

Vítejte na stránce cschbrno.websnadno.cz v sekci Výsledky OV

 

Výsledky soutěží při OV 20-21.10.2018 v Ivančicích

 

Poř. Králíci ZO   Body Drůbež ZO Body Holubi ZO Body
1. Kuřim 957,0 Ostopovice 1118,5 Unkovice-Žabčice 953
2. Moravské Bránice 955,0 Ořechov 1034,0 Moravské Bránice 948
3. Říčany 954,5 Říčany 1027,0 Rajhrad 944
4. Podolí 954,0 Moravské Bránice 1026,5 Ořechov 943
5. Ivančice 953,0 Ivančice 836,0 Ivančice 942
6. Ostopovice 944,0 Kuřim 745,0 Říčany 938
7. Ořechov 938,0     Kuřim 936
8.         Ostopovice 936
 

 

Soutěž ZO všechny odbornosti.

 

Pořadí ZO Body celkem
1. Ostopovice 2998,5
2. Moravské Bránice 2929,5
3. Říčany 2919,5
4. Ořechov 2915,0
5. Ivančice 2731,0
6. Kuřim 2638,0
 

 

UDĚLENÉ POHÁRY OOKK BRNO 2018


 


 

1. KASTOREX                                     DRLÍK ANTONÍN                381,5 b.

2. ČINČILA VELKÁ                              KOLÁČEK ZDENĚK Ing.    380,5 b.

3. SLOVENSKÝ SIVOMODRÝ REX    KREJČÍ PAVEL                   380,0 b.

4. STŘÍBŘITÝ MODRÝ                        ŠKVAŘIL VLADIMÍR           380,0 b.

5. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ                 MALÁ DAGMAR Ing.          380,0 b.

Soutěž kolekcí holubů 2018:

1. Brněnský voláč modrý bělouš - Ludvík Jiří 

 2. Moravský morák                      - Kelbl Vladimír 
  3. Brněnský voláč bílý                  - Ludvík Jiří 
  4. NVH                                         - Hlavoň Petr 
   5. Slezský voláč                           - Sedláček Václav 
                        všechny kolekce získaly 381 bodů 

Pohár nejlepší Moravský pštros -MP žlutý - Jaroš Karel

Výsledky soutěží při OV v Ivančicích 14-15.10.2017

Pořadí

Králíci ZO

Body

Drůbež ZO

Body

Holubi ZO

Body

1.

Kuřim

955,0

Radostice

1152

Unkovice-Žabčice

951

2.

Mor.Bránice

953,0

Říčany

1127

Brno I

950

3.

Říčany

949,0

Ostopovice

1123

Ořechov

948

4.

Ivančice

948,0

Mor.Bránice

1120

Rajhrad

948

5.

Podolí

946,5

Ořechov

 

Kuřim

943

6.

Tišnov

945,0

Tišnov

1037

Tišnov

942

7.

Unkovice-Žabčice

945,0

Blučina

1027

Říčany

941

8.

Blučina

943,5

Ivančice

931

Ivančice

940

9.

Ořechov

942,5

 

 

Blučina

936

10.

Radostice

939,5

 

 

Mor.Bránice

934

11.

Ostopovice

937,5

 

 

Ostopovice

751

 

 

 

 

 

 

 

 

UDĚLENÉ POHÁRY OOKK BRNO


 


 

  1. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ MALÁ DAGMAR Ing. 380,5 b.

  2. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ JAROŠ KAREL 380,5 b.

  3. ČINČILA VELKÁ KOLÁČEK ZDENĚK Ing. 380,5 b.

  4. PERLOVÝ KUCHAŘÍK FRANTIŠEK 380,0 b.

  5. STŘÍBŘITÝ ČERNÝ ROUSEK VLADIMÍR 379,5 b. 

​     UDĚLENÉ POHÁRY


 

DRŮBEŽ VELKÁ: NH VALEŠ ROSTISLAV

DRŮBEŽ MALÁ: zWb VALEŠ ROSTISLAV

VODNÍ: Zk čárkovaná UHER MILAN

OSTATNÍ: KŘEPELKA JAPONSKÁ NOSNÁ UHROVÁ NELA 

UDĚLENÉ POHÁRY Holubi


 

1.místo: Ludvík Jiří      - Brněnský voláč modrý bělouš-382b

2 místo: Jaroš Karel    - MP žlutý                                  -382b

3.místo: Ludvík Jiří      -Brněnský voláč bílý                 - 380b

 

 

 

POHÁR P-24 NEJLEPŠÍ MLADÝ CHOVATEL


 

BRNĚNSKÝ VOLÁČ BÍLÝ 96b.

 

MATUŠKA DANIEL

 

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2017-kralici.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2017-holubi.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/pohar_p.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/udelene_pohary_ookk_brno-kralici.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/udelene_pohary-drubez-ov.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/ccdrubez-ov.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/ccholubi-ov.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/cckralici-ov.docx

7.Oblastní výstava mladých králíků Radostice 2017
 
POHÁRY 
 
1. Valeš Rostislav                    Asč         381,5 b.
2. Jaroš Karel                           Nb        381,0 b.
3. Dobrovolný Michal               Nb       380,5 b.
4. Dobrovolný Michal               Nb       380,5 b.
5. Valeš Rostislav                   ASm   379,5 b.
 
 ČESTNÉ CENY 
 
Humpolík Bedřich                  Vš            378,5 b.
Buček Pavel                           Nb           379,0 b.
Kopřiva Vladimír                    Nb           379,5 b.
Škvařil Vladimír                      Sm          379,5 b.
Krejčí Vladimír                       Shav        378,0 b. 

Výsledky soutěží při OV v Ořechově.

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ K,D,H OBLASTI BRNO 2016

 

1.   MOR.BRÁNICE            3013,0 b.

2.   OŘECHOV                    3005,5 b.

3.   TIŠNOV                         2907,5 b.

4.    IVANČICE                     2824,0 b.

5.   OSTOPOVICE                2822,0 b.

6.   ŘÍČANY                          2816,0 b.

7.   BLUČINA                       2761,0 b.

8.   RADOSTICE                   2723,5 b.

 

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2016-drubez.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2016-holubi.docx

http://cschbrno.websnadno.cz/soutez_organizaci_oblasti_brno2016-kralici.docx

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Mor.Bránice

956,5

Ořechov

1124,5

Brno 1

948

2.

Ivančice

951,0

Mor.Bránice

1117,5

Unkovice-Žabčice

947

3.

Kuřim

950,5

Tišnov

1028,0

Tišnov

945

4.

Říčany

949,5

Ostopovice

940,5

Ořechov

945

5.

Podolí

946,5

Říčany

936,5

Rajhrad

944

6.

Ostopovice

944,5

Ivančice

931,0

Blučina

943

7.

Blučina

943,0

Blučina

875,0

Radostice

943

8.

Unkovice-Žabčice

942,5

 Radostice

841,5 

Ivančice

942

9.

Ořechov

936,0

 

 

Mor.Bránice 

939 

10.

Tišnov

934,5

 

 

 Jiříkovice

938 

11.

 

 

 

 

 Ostopovice

937 

12.

 

 

 

 

 Kuřim

937 

 13.

 

 

 

 

  Říčany

930 

 

 


Oblastní výstava Žabčice 2015

 

 Soutěž organizací -králíci , drůbež + holubi:

1. Radostice                   3049,5b

2. Ořechov                      3018,0

3. Moravské Bránice      3014,5

4. Jehnice                        3011,5

5. Blučina                        2811,0

 

 

Oblastní výstava Unkovice-Žabčice 10-11.10.2015

 

 

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Brno 1

949,5

Radostice

1153

Unkovice-Žabčice

953

2.

Moravské Bránice

948,0

Ořechov

1142,5

Radostice

952

3.

Radostice

944,5

Jehnice

1127

Rajhrad

948

4.

Jehnice

942,5

Ostopovice

1120,5

Moravské Bránice

947

5.

Podolí

940,5

Moravské Bránice

1119,5

Brno 1

943

6.

Ostopovice

939,5

Moutnice

1027

Jehnice

942

7.

Ořechov

936,5

Blučina

938

Ořechov

939

8.

Unkovice-Žabčice

934,5

 

 

Blučina

939

9.

Blučina

934,0

 

 

 

 

10.

Moutnice

927,0

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poháry na králíky udělené OOKK

1. Jaroš Karel Nb 383,5

2.Jaroš Karel Nb 380,0

3.Dobrovolný Michal Nb 379,0

4.Dobrovolný Michal Nb 379,0

5.Buček Pavel Nb 379,0

 

Soutěž kolekcí holubů

 

1. Brněnský voláč Ludvik Jiří 382,0

2. Moravský pštros Kelbl Jan 382,0

3.Moravský pštros Jaroš Karel 380.0

4.Rys Römer Josef 379,0

5. Moravský pštros Spáčil Stanislav 379,0

 

Poháry u drůbeže:

 

Drůbež velká: NHm Uhrová Nela MCH 98,5

Drůbež malá: zWčbs Sec Jiří ml 98,0

Drůbež vodní: zKb Uher Milan 97,0

Ostatní: Křepelka Uhrová Nela 98,5

 

 

 

Výsledky OVMK Rajhradice: 2015

 

POHÁRY

 

1.                   382,0 b.              Nb           Dobrovolný Michal

2.                   382,0 b.              Nb           Jaroš Karel

3.                   381,5 b.              Nb           Jaroš Karel

4.                   379,5 b.              Nb           Dobrovolný Michal

5.                   379,0 b.              Vb            Pospíchal Ivan

POHÁR MCH Zči            Šťastná Kateřina

 

ČESTNÉ CENY

 

Valeš Rostislav                    ASč            379,0 b.

 

Malá Dagmar Ing.            Nb              378,0 b.

 

Kopřiva Vladimír Ing. Nb            378,0 b.

 

Brodecký Dušan                                377,5 b.

 

Gregor Zdeněk                    Sdiv          377,5 b.

 

Glőckner Jaromír               Zatč          376,5 b.

 

Šmerda Vít                               Du            376,0 b.

 

Dvořák Jaroslav                   Vm          376,0 b.

 

Gregor Zdeněk                    Shav        375,5 b.

 

Kelbl Vladimír                      Al                284,0 b.

Oblastní výstava Radostice 11-12.10.2014

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Říčany

957,0

Radostice

1147,5

Unkovice-Žabčice

954,0

2.

Moravské Bránice

953,0

Říčany

1137,0

Brno I

948,0

3.

Ivančice

950,0

Ořechov

1131,0

Ořechov

946,0

4.

Unkovice-Žabčice

949,0

Židenice

1128,5

Radostice

945,0

5.

Jehnice

948,5

Blučina

1125,0

Rajhrad

944,0

6.

Podolí

948,0

Ostopovice

945,0

Říčany

942,0

7.

Radostice

947,0

Moravské Bránice

940,5

Blučina

940,0

8.

Ostopovice

942,0

Unkovice-Žabčice

836,5

Ostopovice

939,0

9.

Blučina

942,0

Ivančice

744,5

Moravské Bránice

938,0

10.

Rajhradice

941,0

 

 

Tišnov

935,0

11.

Brno I

760,0

 

 

Ivančice

934,0

12.

 

 

 

 

Kuřim

933,0

 

 

 

 

 

 

 

 

POHÁRY kolekce:

1.ŠKVAŘIL VLADIMÍR Sm 380,0 b.

2.JAROŠ KAREL Nb 380,0 b.

3.POSPÍCHAL IVAN Vb 380,0 b.

4.MACHÁLEK PETR Ca 379,5 b.

5.BUČEK PAVEL Nb 378,5 b.


 

NEJLEPŠÍ SAMEC a SAMICE

POSPÍCHAL IVAN 1.0 Vb 96,0 b.

ŠKVAŘIL VLADIMÍR 0.1 Sm 96,0 b.


 

Pohár pro mladého chovatele: Šumberová Jolanka - Čč

Soutěž kolekcí, kterých bylo 60, skončila následně:

  1. Brněnský voláč žlutěplavý 383 b. Jiří Ludvík

  2. Moravský pštros černý šupinatý 383 Jan Kelbl

  3. Moravský pštros žlutý 379 Karel Jaroš


 

Pohár pro nejlepšího holuba: Brněnský voláč žlutěplavý 97 b. Jiří Ludvík

Pohár pro nejlepší holubici: Brněnský voláč bílý 96 b. Jiří Ludvík

Pohár pro nejlepšího mladého chovatele: česká čejka bezrousá Nela Uhrová

Oblastní výstava mladých králíků Ostopovice 2014

Zúčastnilo se 52 vystavovatelů s 264 králíky.

Poháry

  1. Pospíchal Ivan Vb 379,5 b.

  2. Buček Pavel Nb 379,0

  3. Škvařil Vl. Sm 379,0

  4. Brodecký Dušan Rč 378,0

  5. Buček Pavel Nb 377,5

  6. Daněk Petr MCH – Vss – 373,5 b. (nejlepší mladý chovatel)

  7. Peloušek Petr – Vss – 374,5 b. (nejlepší kolekce Vss – pohár ZO Ostopovice)

Čestné ceny: MS č 376,0 bodů - Sem Dušan, Vm 375,0 - Dvořák Jar., Vš 376,5 - Konečný Vl., Nb 96 b - Jaroš karel, ČS č 281,0 - Valeš Rosťa, S div 95,0 - Uher M., S hav 375,5 - Gregorová Zd., S sv 376,0 - Zelinka Jar., AS m 375,5 - Valeš Rosťa, ZTč 281,0 - Mynář Jar.

Oblastní výstava Ořechov 2013 (výsledky chovatelů králíků) Soutěž organizací při oblastní výstavě:

1. MORAVSKÉ BRÁNICE 955,5 b.

2. BRNO 1 950,5 b.

3. KUŘIM 949,0 b.

4. IVANČICE 948,5 b.

5 ŘÍČANY 948,0 b.

6. RADOSTICE 946,0 b.

7. JEHNICE 942,5 b.

8. UNKOVICE-ŽABČICE 942,0 b.

9. OŘECHOV 938,5 b.

10. BLUČINA 937,5 b.

11. OSTOPOVICE 936,0 b.

12. MOUTNICE 935,0 b.

13. SLATINA 561,5 b.

Čestné ceny:

JUREN STANISLAV Mm 95,0 b. NĚMEČEK EMIL Vss 375,5 b. DVOŘÁK JAROSLAV Vm 284,5 b. TOMŠEJ JAN Vš 95,5 b. MALÁ DAGMAR ING. Nb 381,5 b. JAROŠ KAREL Nb 383,5 b. KOVAŘÍK JOSEF Bu 375,5 b. BOHDAŇ PAVEL Kal 282,5 b. FIRSOW DOMINIK MCH Bíč 377,0 b. KUCHAŘÍK LUKÁŠ Za 376,5 b. ŠKVAŘIL VLADIMÍR Sm 379,0 b. KUCHAŘÍK JOSEF Sž 379,0 b. KUCHAŘÍK FRANTIŠEK Pe 377,0 b. BRABEC JOSEF DI 282,5 b. CHAŠOV JOSEF Rh 377,0 b. BRODECKÝ DUŠAN Rč 376,0 b. HERZÁN MILAN Heč 284,0 b. HERZÁN MILAN Zči 379,0 b. FRANCOVÁ MICHAELA Zbíč 378,0 b. ŠKVAŘIL VLADIMÍR Rys-rex 380,0 b.

Uskutečnily se dvě soutěže, které vyhlašuje OOK, a to soutěž kolekcí a ZO. Soutěže kolekcí se zúčastnilo 55 kolekcí.Umístění na prvních třech místech bylo:

1. Moravský pštros černý Barták Pavel

2. Moravský pštros černý šupinatý Kelbl Jan

3. Moravský pštros hnědý šupinatý Janek Ladislav

Soutěže ZO se zůčastnilo 12 organizací. Umístění na prvních třech místech bylo:

1. ZO Brno1

2. ZO Ořechov

3. Unkovice-Žabčice

OOKK byla spolupořadatelem 3.oblastní výstavy mladých králíků oblasti Brno konané ve dnech 6.- 8.září 2013 v Říčanech u Brna. Na výstavu bylo přihlášeno celkem 227 králíků 34 plemen a barevných rázů od 44 chovatelů. Bližší informace k této výstavě byly zveřejněny v časopisu Chovatel (č.12/2013). Udělené poháry:

Pohár za 1.nejlepší 4člennou kolekci : Vladimír Škvařil za Sm (382,5 b.)

Pohár za 2.nejlepší 4člennou kolekci: Karel Jaroš za Nb (381,5 b.)

Pohár za 3.nejlepší 4člennou kolekci: Karel Jaroš za Nb (381,5 b.)

Pohár za 4.nejlepší 4člennou kolekci: Ing.Jiří Nocar za Hoč (380,5 b.)

Pohár za 5.nejlepší 4člennou kolekci: Ing.Dagmar Malá za Nb (380,5 b.)

Udělené čestné ceny věnované OOKK:

Jiří Sec za kolekci ČV (376,5 b.) Ivan Pospíchal za kolekci Vb (378,0 b.) Alois Oulehla za kolekci Ha(377,5 b.) Dominik Firsow (MCH) za kolekci Bíč (378,5 b.) Zdeněk Dvořák za kolekci Čm (283,0 b.) František Kuchařík za kolekci Pe (377,0) Vladimír Krejčí za kolekci Sm hav (376,5 b.) Zdena Šrámková za kolekci Sm žl (285,0 b.) Dušan Brodecký za kolekci R modrý (377,0 b.) Jan Malý (MCH) za kolekci ZBíč (282,5 b.)

Soutěže při Oblastní výstavě 2012

Soutěž organizací při Oblastní výstavě v Radosticích

 

1. Brno1                               951,5
2. Říčany                             950,5
3. Radostice                       949,0
4. Moravské Bránice        948,5
5. Kuřim                               946,0
6. Jehnice                            943,0
7. Ivančice                           939,0
8. Unkovice-Žabčice         938,5
9. Ořechov                           848,5
10. Brno-Slatina                 753,0
11. Moutnice                        752,0
12. Ostopovice                   751,5

Poháry za kolekce

1. Nocar Jiří Ing.            Al       380,5 b.

2. Jaroš Karel                Nb      380,0 b.

3. Malá Dagmar Ing.     Nb      379,0 b.

4. Buček Pavel              Nb      379,0 b.

5. Brodecký Dušan      Kuh   379,0 b.

 

Pohár pro MCH: Šumbera Miroslav Heč 95,0 b.

 

Na výstavě se uskutečnily dvě soutěže organizované Ook a to soutěž kolekcí a soutěž ZO.

Soutěže o nejlepší kolekci se zúčastnilo 39 kolekcí s tímto výsledkem:

1. brněnský voláč bílý 471b. Ludvík Jiří

2. moravský morák 469b. Kelbl Vladimír

3. koburský skřivan 469b. Römer Josef

Soutěž mladých chovatelů vyhráli giganti Martina Odehnala.

Soutěž o nejlepší ZO:

  1. Unkovice-Žabčice 945b.

  2. Slatina 944b.

  3. Brno I 937b.

  4. Rajhrad 936b.

  5. Říčany 934b.

  6. Ořechov 933b.

  7. Moravské Bránice 933b.

  8. Radostice 932b.

  9. Ostopovice 922b.

  10. Jehnice 841b.

Soutěž jednotlivců:

  1. Uher Milan - kachna čárkovaná

  2. Pilát Jaroslav – plymutka žlutá

  3. Ing. Novotný Jiří – zdr.wyandotka bílá

Soutěž organizací:

  1. Radostice - 1144,5 bodů

  2. Ořechov - 1126,- bodů

  3. Moutnice - 1114,5 bodů

  4. Říčany - 1036,- bodů

  5. Jehnice - 939,5 bodů

Výsledky 2.oblastní soutěže mladých králíků Kuřim

Čestné ceny věnované OOKK:

Gerhard Wölfl za kolekci Vss (281,5 b.)

Ivan Pospíchal za kolekci Vb (375,0 b.)

Miloslav Kellner za kolekci ČA (376,5 b.)

Pavel Buček za kolekci Nb (379,0 b.)

Antonín Salcburger za kolekci Nb (375,5 b.)

Lukáš Kuchařík za kolekci Za (374,5 b.)

Zdeněk Gregor za kolekci Sm div.zbarvený (281,5 b.)

Vladimír Krejčí za kolekci Sm havanovitý (281,5 b.)

Ludmila Gregorová za kolekci Sm modrý (375,5 b.)

Ing. Jiří Nocar za kolekci Ho černý (375,5 b.)

Rostislav Valeš za kolekci As černý (376,0 b.)

Rostislav Valeš za kolekci As modrý (284,5 b.)

Dušan Brodecký za kolekci Rč (378,0 b.)

Milan Uher za kolekci ZRč (378,0 b.)

Vladimír Škvařil za kolekci Rex rys (281,5 b.)

 

POHÁRY:

Pohár pro nejlepšího králíka MCH věnovaný OOKD

Jan Malý za 0,1 Zbíč (94,5 b.)

Pohár za nejlepší vystavenou 0,1věnovaný ZO Kuřim

Ing. Dagmar Malá za 0,1 Nb (96,0 b.)

Pohár za nejlepšího vystaveného 1,0 věnovaný ZO Kuřim

Pavel Buček za 1,0 Nb (96,0 b.)

 

Pohár za 5.nejlepší 4člennou kolekci věnovaný OOKK

Ivan Pospíchal za Vb (379,0 b.)

Pohár za 4.nejlepší 4člennou kolekci věnovaný předsedou OOKK Milanem Uhrem

Karel Jaroš za Nb (379,5 b.)

Pohár za 3.nejlepší 4člennou kolekci věnovaný předsedou regionální agrární komory JmKraje Ing.Václavem Hlaváčkem

Ing.Dagmar Malá za Nb (379,5 b.)

Pohár za 2.nejlepší 4člennou kolekci věnovaný náměstkem hejtmana JmKraje Mgr.Ivo Polákem

Karel Jaroš za Nb (381,0 b.)

Pohár za 1.nejlepší 4člennou kolekci věnovaný hejtmanem JmKraje JUDr. Michalem Haškem

Pavel Buček za Nb (383,0 b.)

 

Oblastní výstava Ořechov 2011

 

Králíci
1 Kuřim 952 b
2 Jehnice 950 b
3 Říčany 945,5 b
4 Radostice 945 b
5 Moutnice 945 b
6 Ořechov 943,5 b
7 Ivančice 942,5 b
8 Žabčice-Unkovice 942 b
9 Ostopovice 940 b
10 Blučina 932,5 b
11 Brno 1 859,5 b
12 Podolí 851,5 b
13 Mor.Bránice 845,5 b
14 Oslavany 844 b
 
Kolekce
1 Jaroš Karel Nb 382 b
2 Ing.Koláček Zdeněk Čv 380 b
3 Škvařil Vladimír Sm 379,5 b
4 Brodecký Dušan Kuh 379,0 b
5 Konečný Vladimír Sž 379 b

Soutěžních kolekcí bylo 53 a na prvních třech místech se umístili:

1. mor. pštros černý 474 b Barták Pavel

2. mor. pštros modrý 473 b Dohnal Josef

3. mor. pštros černý šupinatý 472 b Kelbl Jan

Ostatní plemena neměla šanci. Na jednotlivce bylo uděleno 25 čestných cen.

Soutěže ZO se zúčastnilo slušných 11 ZO:

1. Brno 1 949 b                              7. Rajhrad 935 b

2. Jehnice 943 b                             8. Kuřim 932 b

3. Unkovice-Žabčice 943 b             9. Blučina 928 b

4. Ořechov 942 b                          10. Říčany 925 b

5. M. Bránice 940 b                       11. Radostice 744 b

6. Slatina 936 b

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ Drůbež

  1. Jehnice 1146,5 bodu

  2. Říčany 1135,0 bodů

  3. Ostopovice 1129,5 bodu

  4. Blučina 1109,5 bodu

  5. Moutnice 1027,0 bodu

  6. Ořechov 934,0 bodů

  7. Moravské Bránice 927,0 bodů

  8. Kuřim 372,0 bodů


 

SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ

drůbež velká – Hempšírka, Machálek Petr, ZO Ostopovice

drůbež malá – Zdrob. vyandotka bílá, Pospíchal Ivan, ZO Jehnice

drůbež vodní – Husa štajnbašská, Matušková Martina, ZO Ořechov

Oblastní výstava mladých králíků oblasti Brno 2011

 

Čestné ceny:

 

Nb        379,0 b.        Buček Pavel

Du        378,5 b.        Šmerda Vít

Sč         380,0 b.        Šrámková Zdena

Asč       379,0 b.        Valeš Rostislav

Ss rex   379,5 b.        Drlík Antonín

 

Nejlepší kolekce:

 

   1.     Sm        380,5 b.      Gregor Zdeněk

   2.     Nb         380,0 b.      Jaroš Karel

    3.     A           380,0 b.       Ing. Král Karel

 

 

 

                   Oblastní výstava Ořechov 2-4.10.2009

                  Pořadí:

                        Králíci:                                                                                                   Holubi:

                                      1)Říčany                       769,5 bodu                                                  1)Brno- Slatina               758,0 bodu    

                                     2)Brno                           767,5                                                            2)Unkovice-Žabčice      758,0

                                     3)Jehnice                     765,0                                                             3)Brno                               758,0

                                     4)Blučina                     764,5                                                             4)Ořechov                        756,0

                                      5)Tuřany                       761,5                                                             5)Jehnice                         755,0

                                      6)Oslavany                   761,0                                                             6)Moutnice                      754,0

                                    7)Ořechov                   761,0                                                            7)Rajhrad                          749,0

                                     8)Podolí                        760,5                                                             8)Tišnov

                                     9)Slatina                       760,0                                                             9)Ostopovice

                                  10)Tišnov                      758,0                                                             10)Říčany

                          Drůbež:

                                        1)Ostopovice           940,5

                                       2)Moutnice               930,0

                                        3)Radostice             920,0

                                        4)Ořechov               841,0

                                        5)Říčany                   840,0

                                       6)Tišnov                   837,5

                                      7)Jehnice                 747,5

       Oblastní výstava Moutnice 10-12.10.2008

                   Pořadí:

                          Králíci:                                                                                                     Holubi:

                                        1)Veverské Knínice  769,0 bodů                                                      1) Unkovice         756,0 bodů

                                        2)Podolí                       768,0                                                                2)Slatina               756,0

                                        3)Moravské Bránice  765,5                                                               3)Brno 1               756,0

                                       4)Brno 1                       762,5                                                                4)Ořechov           755,0

                                        5)Jehnice                     762,0                                                               5)Židenice           753,0

                                        6)Moutnice                   761,5                                                               6)Moutnice         753,0

                                      7)Radostice                 760,5                                                                7)Jehnice           751,0

                                       8)Blučina                       757,5                                                               8)Rajhrad           750,0

                                       9)Židenice                   756,5                                                                 9)Radostice       745,0

                                     10)Opatovice                 755,5                                                              10)Ostopovice     744,0

                                    11)Ořechov                   671,5                                                              11)Jiříkovice        736,0

                                   12)Tuřany                       670,5                                                             12)Vev.Knínice     734,0

                                    13)Slatina                     571,5                                                              13)Telnice             734,0

                                    14)Ostopovice             474,                                                                 14)Mor.Bránice   731,0

 

                      Drůbež:

                                      1)Veverské Knínice       850,5 bodů

                                      2)Ořechov

                                      3)Ostopovice

                                      4)Radostice

                                      5)Jehnice

                                      6)Blučina

                                      7)Moutnice

                                    8)Moravské Bránice

                                     9)Židenice

OV Radostice 2007

Uskutečnily se také dvě soutěže OOK

 

  • soutěž kolekcí: 1. moravský pštros 470 b. Kelbl Jan

2. polský rys 470 b. Römer Josef

3. moravský morák 469 b. Kuchaříková Michaela, ing.

 

  • soutěž ZO: 1. Unkovice 753 b.

2. M. Bránice 749 b.

3. Rajhrad 749 b.

4. Jehnice 474 b.

5. Brno I 744 b.

6.-7. Radostice 743 b.

6.-7. Židenice 743 b.

8. Ořechov 742 b.

 

9. Slatina 741 b.

 

Výsledky soutěží na oblastní výstavě v Radosticích, konané 6. a 7 10. 2007

 

V soutěži jednotlivců:

 

Místo

Drůbež

Jméno

ZO

1.

velká

Dvořáková Olga

Radostice

1.

malá

Uher Martin

Radostice

1.

vodní

Pištěk Jaroslav

Radostice

1.

bojová

Duchoň Oldřich

Opatovice

 

V soutěži organizací:

 

  1. Moravské Knínice

  2. Ostopovice

  3. Kuřim

  4. Židenice

  5. Radostice

  6. Moravské Bránice

  7. Jehnice

Králíci:

1) ZO Jehnice 771 bodů

2) ZO Radostice 770 4xč.c.

2) ZO Veverské Knínice 770 4xč.c.

4) ZO Židenice 768,5

5) ZO Brno I 767

6) ZO Ostopovice 762,5

7) ZO Moravské Bránice 762

8) ZO Slatina 761,5

9) ZO Kuřim 758

10)ZO Moutnice 757,5

OV Ořechov 2006

Soutěž kolekcí:

1.

Moravský pštros černý

472 bodů

Barták Pavel

2.

Moravský pštros černý šupinatý

470 bodů

Kelbl Jan

3.

Moravský pštros žlutý

469 bodů

Jaroš Karel

Soutěž ZO:

1.

Slatina

756 b.

7.

Opatovice

745 b.

2.

Brno 1

756 b.

8. – 9.

Ivančice

742 b.

3.

Unkovice

455 b.

8. – 9.

Jehnice

742 b.

4.

Ořechov

754 b.

10.

Blučina

732 b.

5.

Rajhrad

745 b.

11.

Moravské Bránice II

730 b.

6.

Moutnice

745 b.

12.

Ostopovice

729 b.

 

Drůbež:

 

Místo

Organizace

Základní body

Pomocné

body

C e l k e m

bodů

1.

Ivančice

1139,5

2

1141,5

2.

Moravské Knínice

1118,5

8

1126,5

3.

Blučina

1122,5

3

1125,5

4.

Moutnice

1112,-

1

1138,-

5.

Ořechov

1037,-

1

1138,-

6.

Ostopovice

1014,5

4

1018,5

 

Králíci:

 

Poř.

Organizace

Počet bodů

Poř.

Organizace

Počet bodů

1

ZO Brno 1

766,5

8

Opatovice

755,0

2

Podolí

765,5

9

Ořechov

665,5

3

Veverské Knínice

765,5

10

Ostopovice

665,5

4

Jehnice

760,0

11

Blučina

665,5

5

Oslavany

758,5

12

Moutnice

664,5

6

Ivančice

758,5

13

Slatina

663,0

7

Moravské Bránice

756,0

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 20.01.2019 07:56:40