Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

OOK králíků

Vítejte na stránce cschbrno.websnadno.cz v sekci OOK králíků

 

Celoroční soutěž organizací 2017

 

ZO

Chovatel

Plemeno

Body

Celkem

1.

Moravské Bránice

Kuchařík František

Pe

1466,47

2925,89

 

Provazník Jan

Ččp

1459,42

2.

Kuřim

 

Ing. Malá Dagmar

Nb

1467,48

2918,38

 

Pokorný Lubomír

Ha

1450,90

3.

Říčany

Rousek Vladimír

1458,54

2915,43

 

Škvařil Vladimír

Sm

1456,89

4.

Podolí

Přikryl Miroslav

ČRex

1455,40

2898,20

 

Velan Martin

1442,80

 

 

 

 

Celoroční soutěž jednotlivců chov. králíků - 2017

 

Jméno

Plemeno

Poč.b.

1.

Ing. Malá Dagmar

Nb

1467,48

2.

Kuchařík František

Pe

1466,47

3.

Provazník Jan

Ččp

1459,42

4.

Rousek Vladimír

1458,54

5.

Škvařil Vladimír

Sm

1456,89

6.

Přikryl Miroslav

ČRex

1455,40

7.

Pokorný Lubomír

Ha

1450,90

8.

Ing. Nocar Jiří

Hovev

1449,82

9.

Trecha Pavel

Ha

1449,33

10.

Vlk Miroslav

Vss

1448,83

11.

Provazník Jan

Rys

1445,82

12.

Ing. Kuchaříková Michaela

Bíč

1445,23

13.

Kuchaříková Jaroslava

ČA

1444,28

14.

Velan Martin

1442,80

15.

Provazníková Věra MCH

ZBččp

1442,27

 

 

Zprávy z Oblastní odborné komise chovatelů králíků 
 
7.Oblastní výstava mladých králíků Radostice 
 
POHÁRY 
 
1. Valeš Rostislav                    Asč         381,5 b.
2. Jaroš Karel                           Nb        381,0 b.
3. Dobrovolný Michal               Nb       380,5 b.
4. Dobrovolný Michal               Nb       380,5 b.
5. Valeš Rostislav                   ASm   379,5 b.
 
 ČESTNÉ CENY 
 
Humpolík Bedřich                  Vš            378,5 b.
Buček Pavel                           Nb           379,0 b.
Kopřiva Vladimír                    Nb           379,5 b.
Škvařil Vladimír                      Sm          379,5 b.
Krejčí Vladimír                       Shav        378,0 b. 
 
Výsledky Oblastní výstavy Ivančice  
 
ČESTNÉ CENY KRÁLÍCI 
BOA     Gráf Petr 
Vss        Vlk Miroslav 
ČSč        Jelínek Josef 
Al           Kelbl Jan 
Al           Zavadil Karel 
Ha          Pokorný Lubomír 
Du          Jelínek Josef 
Za tč       Glockner Jaromír 
ZB čp      Provazníková Věra   MCH 
MaB m   Janků Pavel 
Sm         Škvařil Vladimír 
Ssv         Jelínek Josef   
Ho vev    Nocar Jiří Ing. 
ASč         Valeš Rostislav 
Zbíč        Malá Dagmar Ing. 
Ca           Drlík Antonín 
Rexč       Přikryl Miroslav 
Rex Rys   Škvařil Vladimír 
 
P-9      Ččp     Provazník Jan 
P-10    Čč       Brabec Josef 
P-25    „univerzální chovatel“ K,H,D  Valeš Rostislav 
P-26 nejlepší králík výstavy ČV Koláček Zdeněk Ing 
UDĚLENÉ POHÁRY OOKK BRNO 
1. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ      MALÁ DAGMAR Ing.                  380,5 b. 
2. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ      JAROŠ KAREL                              380,5 b. 
3. ČINČILA VELKÁ                   KOLÁČEK ZDENĚK Ing.               380,5 b. 
4. PERLOVÝ                             KUCHAŘÍK FRANTIŠEK                380,0 b. 
5. STŘÍBŘITÝ ČERNÝ              ROUSEK VLADIMÍR                      379,5 b. 
 
SOUTĚŽ ORGANIZACÍ OBLASTI BRNO – KRÁLÍCI 
1. KUŘIM                                                          955,0 b.
2. MOR.BRÁNICE                                            953,0 b.
3. ŘÍČANY                                                        949,0 b. 
4. IVANČICE                                                     948,0 b.
5. PODOLÍ                                                        946,5 b.
6. TIŠNOV                                                        945,0 b.
7. UNKOVICE-ŽABČICE                                  945,0 b.
8. BLUČINA                                                      943,5 b.
9. OŘECHOV                                                   942,5 b.
10. RADOSTICE                                              939,5 b.
11. OSTOPOVICE                                            937,5 b. 
 
Aktiv chovatelů králíků – 16. února 2018 na Plotní od 16 hodin 

Celoroční soutěž organizací 2016

 

ZO

Chovatel

Plemeno

Body

Celkem

1.

Kuřim

Koláček Zdeněk

ČV

1471,03

2938,52

 

Ing. Malá Dagmar

Nb

1467,49

2.

Moravské Bránice

 

Ing. Nocar Jiří

Al

1464,50

2927,42

 

Kuchařík František

Pe

1462,92

3.

Říčany

Škvařil Vladimír

Sm

1464,95

2924,93

 

Valeš Rostislav

Asč

1459,98

4.

Podolí

Krejčí Pavel

Ssrex

1459,38

2916,27

 

Přikryl Miroslav

Rexč

1456,89

 

Celoroční soutěž jednotlivců chov. králíků - 2016

 

Jméno

Plemeno

Poč.b.

1.

Ing. Koláček Zdeněk

ČV

1471,03

2.

Ing. Malá Dagmar

Nb

1467,49

3.

Buček Pavel

Nb

1465,49

4.

Škvařil Vladimír

Sm

1464,95

5.

Ing. Nocar Jiří

Al

1464,50

6.

Dobrovolný Michal

Nb

1464,48

7.

Kuchařík František

Pe

1462,92

8.

Glőckner Jaromír

Zatč

1460,87

9.

Valeš Rostislav

ASč

1459,98

10.

Krejčí Pavel

Ssrex

1559,38

11.

Provazník Jan

Ččp

1456,91

12.

Přikryl Miroslav

Rexč

1456,89

13.

Pokorný Lubomír

Ha

1454,40

14.

Krejčí Vladimír

Shav

1448,87

15.

Trecha Pavel

Ha

1446,83

16.

Valeš Rostislav

Asm

1445,40

17.

Nováček Jiří

Kal

1445,30

18.

Ing. Kuchaříková Michaela

Bíč

1444,26

19.

Drlík Antonín

Ca

1442,73

 

KV Brno 2016:

Čestné ceny: http://cschbrno.websnadno.cz/cestne_ceny_kralici_kv_2016.xlsx

Poháry: http://cschbrno.websnadno.cz/pohary__kv_2016.xlsx

Mistři a šampioni :

 

Šampion Jižní Moravy          
Číslo plemeno klec č. body vystavovatel
         
  Vídeňský černý 96 97,0 Sládek Maroš
  Vídeňský šedý 116 97,0 Stehlík Antonín
  Novoyélandský Bílý 198 97,0 Jaroš Karel
Mistr Jížní Moravy        
Číslo Plemeno klec.č. body vystavovatel
  Velký světlý stříbřitý 68-71 381,0 Malý Jaroslav
  Vídeňský modrošedý 119-122 381,0 Sládek Maroš
  Vídeňský černý 96-99 385,5 Sládek Maroš
  Vídeňský šedý 115-118 382,0 Stehlík Antonín
  Novozélandský bílý 196-199 383,0 Jaroš Karel
  Aljaška 305-308 383,5 Nocar Jiří
  Havana 321-324 382,0 Štefan František
  Zakrslý divoce zbarvený 581-584 381,0 Červinka Tomáš
 

Soutěž okresů - králíci pořadí okres poč. bodů :

1 Brno 1917,5 b

2 Znojmo 1912,5 b

3 Vyškov 1904,5 b

4 Blansko 1886,0 b

 

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ OBLASTI BRNO – KRÁLÍCI


 

  1. MOR.BRÁNICE 956,5 b.

  2. IVANČICE 951,0 b.

  3. KUŘIM 950,5 b.

  4. ŘÍČANY 949,5 b.

  5. PODOLÍ 946,5 b.

  6. OSTOPOVICE 944,5 b.

  7. BLUČINA 943,0 b.

  8. UNKOVICE - ŽABČICE 942,5 b.

  9. RADOSTICE 939,0 b.

  10. OŘECHOV 936,0 b.

  11. TIŠNOV 934,5 b.


 

UDĚLENÉ POHÁRY OOKK BRNO

  1. ALJAŠKA NOCAR JIŘÍ Ing. 382,0 b.

  2. PERLOVÝ KUCHAŘÍK FRANTIŠEK 381,0 b.

  3. ZAJEČÍ TŘÍSLOVÝ Č. GLŐCKNER JAROMÍR 380,5 b.

  4. HAVANA POKORNÝ LUBOMÍR 379,5 b.

  5. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ BUČEK PAVEL 379,5 b.


 

POHÁR MCH BELGICKÝ OBR ALBÍN GRÁF PETR 95,5 b.

NEJLEPŠÍ KRÁLÍK ČESKÉHO PLEMENE PROVAZNÍK JAN

ČESKÝ ČERNOPESÍKATÝ 95,5 b.

 

 

 

 

 

Výsledky KV Břeclav

 

Králíci

 

Šampion Jihomoravského kraje

 

 

 

Novozélandský bílý             Dobrovolný Michal

 

Aljaška                                         Nocar Jiří Ing.

 

Perlový                                       Kuchařík František

 

Perlový                                       Kuchařík František

 

 

 

Mistr Jihomoravského kraje

 

 

 

Meklenburský strakáč černý                                Sem Dušan Ing.

 

Novozélandský bílý                                                 Dobrovolný Michal

 

Aljaška                                                                             Nocar Jiří Ing.

 

Perlový                                                                           Kuchařík František

 

 

Zakrslý divoce zbarvený                                          Stehlíková Lenka

 

TOPlist
aktualizováno: 17.11.2018 05:33:38