Založit webové stránky nebo eShop

OV -soutěže

Vítejte na stránce cschbrno.websnadno.cz v sekci OV -soutěže

 

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ OBLASTI BRNO – KRÁLÍCI Ořechov


 

  1. MOR.BRÁNICE 956,5 b.

  2. IVANČICE 951,0 b.

  3. KUŘIM 950,5 b.

  4. ŘÍČANY 949,5 b.

  5. PODOLÍ 946,5 b.

  6. OSTOPOVICE 944,5 b.

  7. BLUČINA 943,0 b.

  8. UNKOVICE - ŽABČICE 942,5 b.

  9. RADOSTICE 939,0 b.

  10. OŘECHOV 936,0 b.

  11. TIŠNOV 934,5 b.


 

UDĚLENÉ POHÁRY OOKK BRNO

  1. ALJAŠKA NOCAR JIŘÍ Ing. 382,0 b.

  2. PERLOVÝ KUCHAŘÍK FRANTIŠEK 381,0 b.

  3. ZAJEČÍ TŘÍSLOVÝ Č. GLŐCKNER JAROMÍR 380,5 b.

  4. HAVANA POKORNÝ LUBOMÍR 379,5 b.

  5. NOVOZÉLANDSKÝ BÍLÝ BUČEK PAVEL 379,5 b.


 

POHÁR MCH BELGICKÝ OBR ALBÍN GRÁF PETR 95,5 b.

NEJLEPŠÍ KRÁLÍK ČESKÉHO PLEMENE PROVAZNÍK JAN

ČESKÝ ČERNOPESÍKATÝ 95,5 b.

Výsledky OVMK Rajhradice: 2015

 

POHÁRY

 

1.                   382,0 b.              Nb           Dobrovolný Michal

2.                   382,0 b.              Nb           Jaroš Karel

3.                   381,5 b.              Nb           Jaroš Karel

4.                   379,5 b.              Nb           Dobrovolný Michal

5.                   379,0 b.              Vb            Pospíchal Ivan

POHÁR MCH Zči            Šťastná Kateřina

 

ČESTNÉ CENY

 

Valeš Rostislav                    ASč            379,0 b.

 

Malá Dagmar Ing.            Nb              378,0 b.

 

Kopřiva Vladimír Ing. Nb            378,0 b.

 

Brodecký Dušan                                377,5 b.

 

Gregor Zdeněk                    Sdiv          377,5 b.

 

Glőckner Jaromír               Zatč          376,5 b.

 

Šmerda Vít                               Du            376,0 b.

 

Dvořák Jaroslav                   Vm          376,0 b.

 

Gregor Zdeněk                    Shav        375,5 b.

 

Kelbl Vladimír                      Al                284,0 b.

 

Celkové výsledky Oblastní výstava Žabčice 2015

 

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ OBLASTI BRNO – KRÁLÍCI

 

 

 

1. BRNO I.                                                                  949,5 b.

2. MOR. BRÁNICE                                             948,0 b.

3. RADOSTICE                                                        944,5 b.

4. JEHNICE                                                                 942,5 b.

5. PODOLÍ                                                                    940,5 b.

6. OSTOPOVICE                                                    939,5 b.

7. OŘECHOV                                                              936,5 b.

8. UNKOVICE - ŽABČICE                               934,5 b.

9. BLUČINA                                                                  934,0 b.

10.MOUTNICE                                                   927,0 b.

 

 

UDĚLENÉ POHÁRY OOKK BRNO

 

 

 

1. JAROŠ KAREL                                Nb.                                           383,5 b.

 

2. JAROŠ KAREL                                Nb.                                           380,0 b.

 

3. DOBROVOLNÝ MICHAL      Nb.                                           379,0 b.

 

4. DOBROVOLNÝ MICHAL      Nb.                                           379,0 b.

 

5. BUČEK PAVEL                                Nb.                                           379,0 b.

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ NA OBLASTNÍ VÝSTAVĚ V RADOSTICÍCH 2014

1. ŘÍČANY 957,0 b.

2. MOR. BRÁNICE 953,0 b.

3. IVANČICE 950,0 b.

4. UNKOVICE-ŽABČICE 949,0 b.

5. JEHNICE 948,5 b.

6. PODOLÍ 948,0 b.

7. RADOSTICE 947,0 b.

8. OSTOPOVICE 945,0 b.

9. BLUČINA 942,0 b.

10.RAJHRADICE 941,0 b.

11. BRNO I. 760,0 b.

VÝSLEDKY OBLASTNÍ VÝSTAVY OŘECHOV 2013

KRÁLÍCI

 

ORGANIZACE

 

1. MORAVSKÉ BRÁNICE                        955,5

2. BRNO 1                                                 950,5

3. KUŘIM                                                   949,0

4. IVANČICE                                              948,5

5 ŘÍČANY                                                  948,0

6. RADOSTICE                                          946,0

7. JEHNICE                                               942,5

8. UNKOVICE-ŽABČICE                           942,0

9. OŘECHOV                                             938,5

10. BLUČINA                                             937,5

11. OSTOPOVICE                                      936,0

12. MOUTNICE                                           935,0

13. SLATINA                                               561,5

Soutěže při Oblastní výstavě 2012

Soutěž organizací při Oblastní výstavě v Radosticích

 

1. Brno1                               951,5
2. Říčany                             950,5
3. Radostice                       949,0
4. Moravské Bránice        948,5
5. Kuřim                               946,0
6. Jehnice                            943,0
7. Ivančice                           939,0
8. Unkovice-Žabčice         938,5
9. Ořechov                           848,5
10. Brno-Slatina                 753,0
11. Moutnice                        752,0
12. Ostopovice                   751,5

Poháry za kolekce

1. Nocar Jiří Ing.            Al       380,5 b.

2. Jaroš Karel                Nb      380,0 b.

3. Malá Dagmar Ing.     Nb      379,0 b.

4. Buček Pavel              Nb      379,0 b.

5. Brodecký Dušan      Kuh   379,0 b.

 

Pohár pro MCH: Šumbera Miroslav Heč 95,0 b.

 

Oblastní výstava Ořechov 2011

 

Králíci
1 Kuřim 952 b
2 Jehnice 950 b
3 Říčany 945,5 b
4 Radostice 945 b
5 Moutnice 945 b
6 Ořechov 943,5 b
7 Ivančice 942,5 b
8 Žabčice-Unkovice 942 b
9 Ostopovice 940 b
10 Blučina 932,5 b
11 Brno 1 859,5 b
12 Podolí 851,5 b
13 Mor.Bránice 845,5 b
14 Oslavany 844 b
 
Kolekce
1 Jaroš Karel Nb 382 b
2 Ing.Koláček Zdeněk Čv 380 b
3 Škvařil Vladimír Sm 379,5 b
4 Brodecký Dušan Kuh 379,0 b
5 Konečný Vladimír Sž 379 b
TOPlist
aktualizováno: 15.09.2017 10:58:13