Založit webové stránky nebo eShop

Oblastní výstava Ivančice 2017

 

SOUTĚŽ ORGANIZACÍ K,D,H OBLASTI BRNO


 

1.     MOR.BRÁNICE             3013,0 b.

2.     OŘECHOV                    3005,5 b.

3.     TIŠNOV                         2907,5 b.

4.     IVANČICE                      2824,0 b.

5.     OSTOPOVICE               2822,0 b.

6.     ŘÍČANY                         2816,0 b.

7.     BLUČINA                       2761,0 b.

8.   RADOSTICE                  2723,5 b.

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Mor.Bránice

956,5

Ořechov

1124,5

Brno 1

948

2.

Ivančice

951,0

Mor.Bránice

1117,5

Unkovice-Žabčice

947

3.

Kuřim

950,5

Tišnov

1028,0

Tišnov

945

4.

Říčany

949,5

Ostopovice

940,5

Ořechov

945

5.

Podolí

946,5

Říčany

936,5

Rajhrad

944

6.

Ostopovice

944,5

Ivančice

931,0

Blučina

943

7.

Blučina

943,0

Blučina

875,0

Radostice

943

8.

Unkovice-Žabčice

942,5

 Radostice

841,5 

Ivančice

942

9.

Ořechov

936,0

 

 

Mor.Bránice 

939 

10.

Tišnov

934,5

 

 

 Jiříkovice

938 

11.

 

 

 

 

 Ostopovice

937 

12.

 

 

 

 

 Kuřim

937 

 13.

 

 

 

 

  Říčany

930 

 

Udělené poháry OOKK Brno

1. Aljaška                                    Nocar Jiří Ing.                     382,0

2. Perlový                                   Kuchařík František             381,0

3. Zaječí třísl.černý                     Glöckner Jaromír               380,54

4. Havana                                     Pokorný Lubomír                  379,5

5. Novozélandský bílý                  Buček Pavel                          379,5

Pohár MCH  Belgický obr albín    Gráf Petr                               95.5 b.

Nejlepší králík nár.plemene          Provazník Jan

Český černopesíkatý                                                                   95,5 .b

Drůbež poháry pro nejlepší jednotlivce:

Drůbež velká:        Plb            Bartůšek Jan MCH

Drůbež malá:        zAu            Novotný David

Vodní:                   zKd            Morávek Roman

Ostatní               Křepelka       Dobrovolná Tereza

Pohár MCH:                            Bartůšek Jan

Soutěž kolekcí holubů:

1.Moravský pštros žlutý                      Jaroš Karel                          382b

2.Brněnský voláč modrý čer.              Ludvík Jiří                            381b

3.Moravský morák                                 Procházka Oldřich             381b

4.Moravský morák                                 Kelbl Vladimír                      380b

5.Moravský pštros červený                  Ondáček Ivo                        380b

TOPlist
aktualizováno: 15.09.2017 10:58:13